Kdo jsme?

Jsme YouTube multi-channel network

YouTube Premium Partner. Jsme YouTube Certified a máme dlouholeté zkušenosti s realizací reklamních kampaní na internetu.

Sdružujeme Youtubery – tvůrce a novodobé opinion leadery pro mladou generaci trávící většinu času na internetu a sociálních sítích.

229

Kanálů

25315

VIDEÍ

1800000

ODBĚRATELŮ

Pomáháme značkám oslovit nové publikum

Spolupracujeme s celou škálou youtuberů. Našimi partnery pro reklamní product placementové kampaně, jsou beauty vlogerky, vlogeři, let‘s playeři, tvůrci sketchů a scének.

Navrhujeme, vymýšlíme a spravujeme kampaně s youtubery pro naše klienty na základě zkušeností a dobrých vztahů s těmito tvůrci.


A webform by Podio

Co nabízíme?

Marketingovou kampaň

pro vaši společnost, značku nebo produkt na YouTube

O CO JDE?

Může se jednat o umístění produktu do videa, zmínění produktu a značky ve videu, realizaci soutěže o produkty nebo natočení videa z prodejního místa nebo místa konání akce formou  videoblogu daného youtubera.

JAK TO UDĚLÁME?

Záleží jestli hledáte konverze, povědomí o značce, zavádíte nový produkt, nebo potřebujete něco vysvětlit spotřebitelům. Společně vybereme toho pravého, nebo vytvoříme balíček tvůrců dle vašich požadavků na cílovkou skupinu a vymyslíme kreativní komunikaci požadovaného produktu. Případně najdeme vhodného ambasadora pro vaší značku.

KOHO OSLOVÍME?

Masivní zásah cílové skupiny je převážně ve věku od 13 do 30 let. Obvykle se jedná o desítky až stovky tisíc lidí, kteří uvidí váš produkt v kontextu spotřebitele – neboli v akci! A to za zlomek nákladů při srovnání s klasickou video reklamou.

CO MŮŽETE ČEKAT?

Videa mají sledovanost od 50 000 do 100 000 zhlédnutí. Měsíčně až miliony zhlédnutí na kanál. Vaše propagace navíc žije dlouho po skončení kampaně, protože videa youtuberů mají trvalou sledovanost. Navíc vám zajistíme propojení s dalšími sociálními sítěmi – Facebook, Instagram, Ask.fm.

VÝSLEDKY!

Dodáme výsledný reporting kampaně – zhlédnutí, interakce s diváky, prokliky na web, demografické údaje. Počet odběratelů není směrodatný, poradíme vám na jaká čísla se zaměřit.

dashboard_screen

S kým spolupracujeme?